'Een fontein van levend water'

Adventskalender

Adventskalender

Advent geven we in onze kerkelijke gemeente altijd extra aandacht. Het is een tijd van verwachting en toeleven naar Kerst. In de kerkdiensten ’s ochtends volgen we een adventsproject. We streven naar een eenheid tussen kerk, zondagsschool én gezin. De commissie die het Adventsproject voorbereid biedt daarom aan alle gezinnen gratis een Adventskalender aan. Het gaat om de Adventskalender ‘Een nieuw begin’ van het Nederlands Vlaams Bijbelgenootschap. We bieden u deze gratis aan, en hopen dat alle gezinnen binnen onze gemeente meedoen met dit project. De kosten van de kalender zijn 3,50 euro per stuk, en worden voorgeschoten door ons College van Kerkrentmeesters. Een gift ter bestrijding van de kosten is welkom.

Wilt u zo’n Adventskalender hebben, stuur dan even een berichtje met naam en adres naar Babette Oosterloo. De kalenders worden dan besteld en daarna uitgedeeld.

Van harte aanbevolen! Wat is het mooi als we zo samen Advent beleven en toeleven naar het Kerstfeest.